Yön Vinç ☎ 0505 271 71 91

Hakkımızda

YönVinç Hakkında

Endüstri ve endüstri devriminin ilerlemesi ile birlikte, otomobil, tren ve gemi endüstrisinde büyük bir ilerleme ortaya gelmiştir. Bu kategorilerde ağır makinelerin ve eşyaların taşınması vinçlerle gerçekleşmiştir. Günümüzde ise vinçlerin kullanım kısmı çok genişlemiştir. Tüm firmaların vinç satın alması olası olmadığı amacıyla, firmamız kiralama yöntemiyle kiralık vinç kategorisindeki hizmetleri gerçekleştirmektedir.

Kalite İle Tanışın

Bu sektörün en mühim hususlarından biri, bakımlı vasıtaların kullanımıdır. Ağır vasıta kategorileri özel sertifikalarla kullanılmaktadır. Bu sertifikaların alınması ise kurs hizmeti ile gerçekleşmektedir. Kurs hizmetinin başarılı bir şekilde bitiren kursiyerler, vinç kullanım belgesini almaktadırlar. Bu özel ehliyetler yalnızca vinç amacıyla geçerli olup, başka vasıtalar amacıyla geçerli değildir. Bu belgenin yanı sıra, deney de çok mühimdir.

Tecrübesiz olan elemanlar kazaya namacıyla olabilmektedir. Bu amaçla vinç hizmetleri kapsamında hizmet veren firmamız, deneyimli olmayan elemanlara vasıta teslim etmemektedir. Bakım işlemleri, kullanım seçenekleri ve daha çoğu husus, iş güvenliği kategorisinde son derece mühim bir husus olarak değerlendirilmektedir. Sorunsuz bir şekilde vinç hizmeti amacıyla deney ve ehliyet zorunludur. Yeni çıkan vasıtaları ve yeni çıkan vinç seçeneklerini sizler amacıyla takip eden şirketimiz, problemsiz vinç seçeneklerini özel yollarla bir araya getirmeye devam etmektedir.

Vinçlerimiz Emrinizde

Kiralama yöntemiyle çok pahalı ve masraflı olan vinçleri, rahatlıkla kullanabilirsiniz. Makaslı ve dirsekli sepetli vinçler, sabit özellikli vinçler, çok büyük kitleleri kaldıran kule ve teleskopik vinçler, kullanım kısmına göre tercih edilmektedir. Sektörel değişiklıklar, vinç kullanım işlemlerinin de değişik olmasında etkili olmaktadır. Her sektörün vinç ihtiyacını karşılayan firmamız, garantili ve etkili çözüm yöntemleriyle kolay çözümleri sizler amacıyla bir araya getirmektedir.

Call Now Button
Open chat