Yön Vinç ☎ 0505 271 71 91

Hizmetler

Yön Vinç Hizmetleri

Kiralık Vinç Nakliyat teleskopik kiralık mobil vinç, vinçli kamyon, sepetli platform, tır ve lowbet kiralama hizmetlerinin yanı sıra, ağır nakliyat hizmetleri alanında da çalışmalarını sürdürmektedir. YönKiralık Vinç Nakliyat edindiği kafayarılarını, verimliliği esas alan yönetim zihniyeti, her koşul altında müşteri ve sonuç odaklı sürdürdüğü çalışmalarıyla elde etmiştir.

Bu anlayış ve yaklaşım kapsamında verilmekte olan hizmetler, en üst seviyede kalite ve standartlarla sunulmaktadır. Eğitimli ve tecrübeli operasyon çalışanlarıyla eş güdümlü, müşterilerine dünya piyasanın tercih edilen en son teknoloji makine parkıyla hizmet vermektedir.

YönKiralık Vinç Nakliyat, sunmakta varolduğu hizmetlerini sınırlı bir bölgeye ya da sınırlı bir sektöre yönelik değil, tüm Türkiye çapına ve vatandışına taşıma amacındedir. Bu amaçla bölgesindeki gücünü, tecrübesini ve bilgi birikimini çağdaş hizmet zihniyetiyla birleştirerek çalışmalarına devam ediyordir.

YönKiralık Vinç Nakliyat sürdürdüğü çalışmalarını ve hizmetlerini, her koşulda müşteri memnuniyetine ve güvene dayanan bir biçimde yerine getirmekte, aşağıda ayrıntıları verilen hizmet ayrıntılılığıyle de müşterilerine en doğru ve en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

YönKiralık Vinç Nakliyat hizmetlerini sıralayacak olursak;

6 ton – 35 tona kadar Kiralık Vinçli Kamyon hizmeti,
40 ton – 80 tona kadar Kiralık Hiap hizmeti,
60 ton – 500 tona kadar kiralık Teleskopik Mobil Vinç Hizmeti,
Kiralama hizmetleri günlük, haftalık ve aylık olarak alınabilmektedir.

YönKiralık Vinç Nakliyat, yılların tecrübe ve birikiminin bir ürünü olarak, hizmet sektöründe yaşanan küresel ilerlemeleri yakından takip edebilmekte ve kafayarı ile yapmaktadır. Sektördeki her tür yenilik ve gelişmelere süratle uyum sağlayarak, Türkiye’deki değişimin önder firmaları arasında hususmunu dayanıklılaştırmıştır.

Yön Kiralık Vinç Nakliyat ISO 9001:2008, ISO 14001:2004 ve OHSAS 18001:2007 Yönetim Sistemi Belgelerine sahip olup, filosunda tespit edilen makineleri her üç ayda bir periyodik olarak Türk Akreditasyon Kurumu makine mühendislerine kontrol ettirmektedir. Operatörler dahil çalışanların tümü gerekli sertifikalara haiz olup, derli toplu bir biçimde iş emniyetilirği konusu ile alakalı eğitime tabi tutulmaktadırlar.

Tersane Gemi Makine Taşıma
Yat Tekne Taşıma
CNC Makine Taşıma Yürütme
HİAB (Kamyon Üstü Vinç)
İnşaat Ytong Tuğla Taşıma
Çatı Yapımı Montajı
Vinç Sepet
Konteyner Taşıma Kaldırma
Dükkan Depo Nakliyesi
Teknolojinin En Güzel Ürünü Vinçler

İnşaat sektörünün bel kemiğini şüphesiz vinçler ortaya getiriyor. Ancak vinçler yalnızca inşaat dikmek suretiyle kullanılmıyor. Temizlik sektöründe de bu vinçlerden son derece sık faydalanılıyor. Tonlarca ağırlığındaki yükü taşımaları ve çok yüksek yapılara ulaşabilmeleri açısından son derece tüketimi kolay olan bu vakitçlar, toprak taşıma, çimento yerleştirme, eski binanın yıkılması ve yeni binanın yapılması konusu ile alakalı kullanılıyor.

Temizlik İşlerinde de Kullanılıyor

Plaza ve kule gibi yapıların temizlikleri yinelde vinçler açısından yapılıyor. Vincin sepet bölümüne giren temizlik vazifelisi metrelerde yüksekliğe menfaatilıyor. 50 kattan daha yüksek yapıların dahi hijyenikliğinde kolaylıkla kullanılan bu vinçler Kurt Vinç açısından temin ediliyor. Hareket manevraları güçlü olan ve çok yüksekte dahi itimatle taşıma sağlayan bu vinçler hijyenikliğin hortum ve hijyenik malzemeler ile yapılmasına imkân sağlıyor.

Vinçler

Bina inşalarında evvelcelikli işlem asli kazmaktır. Ancak bu insan gücü ile yapılabilecek bir şey değildir. Dvakasısıyla kepçe vinçler vasıtası ile çok kısa bir müddette metrelerce derinliğe sahip çukurlar açılabilmektedir. Sonuç olarak vakitten ve insan gücünden mühim oranda tasarruf edilmiş olur. Kurt Vinç firmasında her ihtiyaca uygun vinç bulmak ve kiralamak mümkün olabilir.

Call Now Button
Open chat